Leo English

LEO ENGLISH – ANGIELSKI WSZYSTKICH ZMYSŁÓW

 

Wyjątkowo atrakcyjne, magiczne, ambitne i skuteczne zajęcia języka angielskiego dla dzieci w Polkowicach.

 

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko

 

*uwielbiało zajęcia języka angielskiego

 

*było tak zafascynowane angielskim, że zawsze chętnie będzie chodziło na lekcje

 

*szybko zaczęło mówić pełnymi zdaniami

 

Wybierz LEO ENGLISH w Szkole Językowej MAGIC SCHOOL  – angielski dla dzieci w Polkowicach

 

 

 DLA KOGO JEST LEO ENGLISH?

 

Leo English to kompleksowa metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-11 lat i nie tylko jest również dedykowana dla młodzieży.

 

 

CO WYRÓŻNIA METODĘ LEO ENGLISH?

 

POTĘGA EDUKACJI POLISENSORYCZNEJ, czyli ANGIELSKI WSZYSTKICH ZMYSŁÓW

 

Koncepcja Leo English zakłada, że dzieci potrzebują mnóstwa pobudzających wszystkie zmysły bodźców, żeby aktywnie uczestniczyły w zajęciach językowych i nie zaznały na nich nawet chwili nudy. W metodzie Leo English, dziecko doświadcza angielskiego wszystkimi zmysłami. Nie tylko słucha i mówi, ale również smakuje, wącha, dotyka i oczywiście chłonie wzrokiem wszystkie, fascynujące i kolorowe akcesoria i pomoce towarzyszące kursom.

 

 

NAUCZANIE OPARTE NA AKWIZYCJI JĘZYKOWEJ

 

Akwizycja językowa to nic innego jak przyswajanie języka, czyli  naturalny sposób nabywania umiejętności językowych i komunikacyjnych. Komunikacja w grupie na zajęciach Leo English odbywa się wyłącznie w języku angielskim. Dzieci poznają słowa i wyrażenia, tak jak uczyły się języka ojczystego, poprzez kontekst, czyli zaaranżowaną sytuację, w której użycie danych zwrotów jest jak najbardziej naturalne. Zasady gramatyczne wprowadzane są w wieku szkolnym, kiedy dziecko ma już gotowość poznawczą, by uczyć się o języku.

 

 

KRĘGI TEMATYCZNE

 

Wszystkie elementy składowe kursu są zintegrowane wokół kręgów tematycznych, które są odpowiednio dobrane do wieku, poziomu rozwoju i zainteresowań ucznia.

 

 

RÓŹNORODNOŚĆ AKTYWNOŚCI

 

Zmienne aktywności i dynamika zajęć, angażują dzieci i koncentrują je na lekcji. Leo English wykorzystuje kreatywność i chęć zabawy u dziecka poprzez aktywności muzyczne, plastyczne, teatralne, ruchowe, gry i zabawy oraz zastosowanie prawdziwych przedmiotów z życia codziennego (ang. ‘realia’). Zaangażowane dziecko buduje pozytywne skojarzenia z nauką języka angielskiego.

 

 

BEZPIECZNA TECHNOLOGIA

 

* EMYS – robot edukacyjny, który mówi po angielsku i wchodzi w interakcje z dziećmi. Emys to „pomocnik nauczyciela”, który pojawia się wyłącznie na wybranych lekcjach, a lektor nadzoruje jego pracę. Emys zaciekawia, utrzymuje skupienie, nigdy się nie nudzi, zawsze udziela odpowiedzi. Jego pojawienie się na lekcji zawsze wywołuje u dzieci efekt WOW.

 

mówiący długopis TING – cudowny gadżet, który wzbudza zachwyt dzieci i wzmacnia ich fascynację zajęciami języka angielskiego. TING jest używany na wybranych lekcjach, a jego zastosowanie jest idealnie skorelowane z nauczanymi treściami językowymi.

 

 

APLIKACJA LEO ENGLISH – aplikacja na urządzenia mobilne, z piosenkami i bajkami spójnymi z treścią zajęć, do wykorzystania w domu. W każdej chwili dziecko może w atrakcyjny sposób utrwalić poznany materiał językowy.

 

 

PLATFORMA LEO ENGLISH – narzędzie wykorzystywane w czasie zajęć, które jest bankiem interaktywnych ćwiczeń, zadań, gier, teledysków, bajek, czytanek i filmów.

 

 

BOGACTWO MATERIAŁÓW DYDAKTYCZNYCH

 

Ponad 700 pomocy dydaktycznych, kolorowe podręczniki, zeszyty ćwiczeń, karty obrazkowe, plakaty, gry, układanki, klocki oraz wiele, wiele innych materiałów – wszystko po to, by zajęcia były atrakcyjne i skuteczne.

 

ATRAKCYNY I BOGATY ZESTAW MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH DLA KURSANTA

 

Teczka ucznia zawiera pakiet materiałów edukacyjnych, a w zależności od poziomu są to: podręcznik, ćwiczenia (od poziomu Pre-Starters), pakiet ćwiczeniowy ze stronami do wycinania i naklejkami, dostęp do aplikacji Leo English, dwustronne karty obrazkowe (Little Ones), karty do nauki czytania (Climbers), dodatkowy Practice Book (Flyers).

 

ZAPEWNIENIE CIĄGŁOŚCI NAUKI

 

Fundamentem Leo English jest progresja językowa, czyli naturalne i bezproblemowe przechodzenie ucznia z poziomu na poziom przy stałym wzroście umiejętności językowych.

 

 CO ZYSKUJE DZIECKO:

 

*motywację do nauki języka angielskiego

 

*pozytywny stosunek do nauki języka angielskiego

 

*wiarę w swój potencjał

 

*sukces językowy, bo doskonale radzi sobie z językiem angielskim TERAZ i osiągnie biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim w przyszłości

 

 

CO ZYSKUJE RODZIC:

 

PEWNOŚĆ, ŻE EDUKACJA JĘZYKOWA DZIECKA JEST NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

 

Metoda Leo English opiera się na silnych podstawach teoretycznych i została stworzona przez grono wybitnych specjalistów.

 

 

MOŻLIWOŚĆ WERYFIKACJI PROCESU NAUCZANIA

 

Każda grupa wiekowa pracuje w oparciu o scenariusze lekcji.

 

 

PEWNOŚĆ, ŻE LEKTOR JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE

 

Kadra jest zweryfikowana i przeszkolona nie tylko przez Szkołę Językową MAGIC SCHOOL, ale też przez metodyków Leo English.

 

 

STAŁY KONTAKT Z LEKTOREM

 

Dziennik elektroniczny i system newsletterów, które pomagają rodzicom edukować się w zakresie technik nauczania dzięki wartościowym informacjom i propozycjom aktywności domowych.

 

POZIOMY LEO ENGLISH

 

Little Ones - wiek 3 lata

 

Pre-Starters - wiek 4 lata

 

Starters - wiek 5 lat

 

Climbers - wiek 6 lat

 

Runners - wiek 7 lat

 

Sprinters - wiek 8 lat

 

Leapers - wiek 9 lat

 

Flyers - wiek 10-11 lat

 

WIĘCEJ O LEO ENGLISH

 

Leo English to metoda niezwykle atrakcyjna dla uczniów, skuteczna i dopracowana w najdrobniejszych szczegółach.